Aktualności


MAJ 2009

--> 29 maja, W akcji brali udział: 1 Policjant i 1 Strażnik SSR. Kotroli poddano: Łowiska w Sandomierzu. Brak ukaranych.

--> 26 maja, W akcji brali udział: 1 Policjant i 1 Strażnik SSR. Kotroli poddano: Łowiska w Sandomierzu. Brak ukaranych.

--> 25 maja, W akcji brali udział: 1 Policjant i 1 Strażnik SSR. Kotroli poddano: Łowiska w Sandomierzu i Gągolinie. Wystawiono 1 mandat karny.

--> 23 maja, W akcji brali udział: 4 Policjantów i 1 Strażnik SSR. Kotroli poddano: Łowiska w Sandomierzu, Bożydarze oraz Kępie Chwałowskiej. Wystawiono 2 mandaty karne i zdjęto sieć kłusowniczą.

--> 20 maja, W akcji brali udział: 1 Policjant i 1 Strażnik SSR. Kotroli poddano: Łowiska w Sandomierzu i Zawichoście. Wystawiono 2 mandaty karne.

--> 19 maja, W akcji brali udział: 2 Policjanci i 1 Strażnik SSR. Kotroli poddano: Łowiska w Sandomierzu i Szczytnikach. Wystawiono 1 mandat karny.

--> 15 maja, W akcji brali udział: 1 Policjant i 1 Strażnik SSR. Kotroli poddano: Łowiska w Sandomierzu. Brak ukaranych.

--> 6 maja, W akcji brali udział: 1 Policjant i 1 Strażnik SSR. Kotroli poddano: Łowiska w Sandomierzu i Kępie Chwałowskiej. Brak ukaranych.

--> 5 maja, W akcji brali udział: 1 Policjant i 1 Strażnik SSR. Kotroli poddano: Łowiska w Sandomierzu i Kępie Chwałowskiej. Brak ukaranych.

28 kwietnia 2009
-->
W trakcie trenningu przed piątkowymi zawodami, 2 Strażników SSR, natknęło się na zastawioną sieć kłusowników. Narzędzie przestępstwa zostało usunięte z wody, ryby uwolnione a sieć zniszczona i zabezpieczona. Świetna robota ;)

21 kwietnia 2009
-->
Rutynowa kontrola łowisk w Sandomierzu, w tym: Wisełka, kanał HSO, "dębina", stary port. 1 Policjant plus 1 Strażnik SSR. Funkcjonariusz Policji "wręczył" 2 mandaty.

15 kwietnia 2009
-->
Ponowne wodowanie łódki "blaszanki" ;) Kontrola podczas wysokiego stanu wody odbyła się na Rzekach: Wisła, Łęg, Koprzywianka, Trześniówka. 1 Policjant plus 1 Strażnik SSR. Ukarano 2 osoby - łowiska w Sandomierzu!

10 kwietnia 2009
-->
Pierwsze wodowanie łódki "blaszanki" ;) Kontrola podczas wysokiego stanu wody odbyła się na Rzekach: Wisła, Łęg, Koprzywianka, Trześniówka. 1 Policjant plus 1 Strażnik SSR. "Wręczono" 2 mandaty - nie ma to jak "z wody"!

8 kwietnia 2009
-->
Rutynowa kontrola łowisk w Sandomierzu, w tym kanał HSO I "Wisełka" oraz Rzeki: Łęg, Koprzywianka, Trześniówka. 1 Policjant plus 1 Strażnik SSR. Nikogo nie ukarano.

7 kwietnia 2009
-->
Rutynowa kontrola łowisk w Sandomierzu, w tym kanał HSO I "Wisełka" oraz Rzeki: Łęg, Koprzywianka, Trześniówka. 1 Policjant plus 1 Strażnik SSR. Nikogo nie ukarano.

25 marzec 2009
-->
Rutynowa kontrola łowisk w Sandomierzu, w tym kanał HSO I "Wisełka" oraz Rzeki: Łęg, Koprzywianka, Trześniówka. 1 Policjant plus 1 Strażnik SSR. Nikogo nie ukarano.

21 marzec 2009
-->
Rutynowa kontrola łowisk w Sandomierzu, w tym kanał HSO oraz Rzeki: Łęg, Koprzywianka, Trześniówka. 1 Policjant plus 1 Strażnik SSR. Nikogo nie ukarano.

20 marzec 2009
-->
Rutynowa kontrola łowisk w Sandomierzu, w tym kanał HSO oraz Rzeki: Łęg, Koprzywianka, Trześniówka. 1 Policjant plus 1 Strażnik SSR. Nikogo nie ukarano.

10 marzec 2009
-->
Rutynowa kontrola łowisk w Sandomierzu + "Wisełka" oraz Rzeki Koprzywianka i Trześniówka. 1 Policjant plus 2 Strażników SSR. Nikogo nie ukarano.

5 marzec 2009
-->
Rutynowa kontrola łowisk na Rzekach Koprzywianka, Łęg, Trześniówka. 1 Policjant plus 1 Strażnik SSR. Nikogo nie ukarano.

2 marzec 2009
-->
Dokonano rutynowej kontroli łowisk na Rzece Wiśle w miejscowościach: Świniary, Gongolin i Chodków. Skontrolowano także łowiska na Rzece Koprzywiance w miejscowości Koprzywnica, Trzykosy oraz Gnieszowice. Zbiornik wodny Zalew Koprzywnica także został poddany kontroli. Nikt nie został ukarany. W akcji brał udział jeden funkcjonariusz Policji oraz jeden strażnik z naszej SSR.

27 luty 2009
-->
Dokonano rutynowej kontroli łowisk na Rzece Koprzywiance w miejscowościach: Kamieniec, Boduszów oraz Krępa Dolna. Nikt nie został ukarany. W akcji brało udział dwóch strażników z naszej SSR.

25 luty 2009
-->
Dokonano rutynowej kontroli łowisk na Rzece Wiśle w Sandomierzu. Skontrolowano także łowiska na Rzece Koprzywiance w miejscowości Koprzywnica oraz zbiornik wodny Zalew Koprzywnica. Nikt nie został ukarany. W akcji brał udział jeden funkcjonariusz Policji oraz jeden strażnik z naszej SSR. Tak trzymać Panowie ;)

24 luty 2009
-->
Dokonano rutynowej kontroli łowisk na Rzece Wiśle w Sandomierzu, Zawichoście i Piotrowicach. Skontrolowano także łowiska na Rzece Opatówce w miejscowości Dwikozy. 1 osoba została ukarana mandatem kredytowym przez kontrolującego, wspólnie ze Strażnikiem SSR, funkjonariusza Policji.

20 luty 2009
-->
Dokonano rutynowej kontroli łowisk na Rzece Wiśle w Sandomierzu.
1 osoba została ukarana mandatem kredytowym przez kontrolującego, wspólnie ze Strażnikiem SSR, funkjonariusza Policji.

18 luty 2009
-->
Dokonano rutynowej kontroli łowisk na Rzece Wiśle w Sandomierzu, Koćmierzowie sandomierskim, Ostrołęce, Bogorii Skotnickiej oraz Ciszycy. Dziś także nie stwierdzono naruszeń.
Skontrolowano ponadto Rzekę Koprzywiankę w miejscowościach: Koprzywnica, Gnieszowice i Trzykosy. W czasie trwania kontroli nie stwierdzono nieregulaminowych zachowań i potencjalnych zagrożeń ze strony "kłusowniczego sprzętu". To był kolejny dobry dzień ;)

17 luty 2009
-->
Dokonano rutynowej kontroli łowisk na Rzece Wiśle w Sandomierzu. Ku uciesze Strażników i Policji nie stwierdzono naruszeń. To dobry znak ale nie oznacza niestety końca łamania prawa na naszych łowiskach.
Skontrolowano także dolny bieg Rzeki Opatówki na wysokości Dwikóz oraz Rzekę Wisłę na odcinku w miejscowości Szczytniki. Tu także nie stwierdzono nieregulaminowych zachowań ;) Jednakże brak obowiązkowej przepławki przy jednej z MEW na rzece Opatówce jest sprawą do wyjaśnienia.

16 luty 2009
-->
Po otrzymaniu anonimowego telefonu, jeden strażnik z naszego SSR
i etatowy strażnik z Okręgu zabezpieczyli sznury przygotowane do kłusownictwa metodą "siatkarską". Akcja odbyła się na kanale hutniczym w Sandomierzu.
DZIĘKI WIELKIE DLA ANONIMA!

4 luty 2009
-->
Na Rzece Wiśle w Sandomierzu, zostało ukaranych mandatami kredytowymi dwóch pseudowędkarzy. Wykroczeniem było tzw. "szarpanie" - najpopularniejsza praktyka kłusownicza wśród pseudowędkarzy. W akcji brało udział dwóch Policjantów i dwóch Strażników z naszej "11-stki Wspaniałych" ;) BRAWO PANOWIE!

30 styczeń 2009
-->
Rutynowa kontrola łowisk w Sandomierzu. 1 Policjant plus 1 Strażnik SSR. Nikogo nie ukarano.

21 styczeń 2009
-->
Rutynowa kontrola łowisk w Sandomierzu, Bogorii i Ostrołęce. 1 Policjant plus 1 Strażnik SSR. Nikogo nie ukarano.

20 styczeń 2009
-->
Rutynowa kontrola łowisk w Sandomierzu - starorzecza i "dołki". Kontrola skupiała się na wędkarstwie podlodowym. W akcji brali udział: 1 Policjant plus 1 Strażnik SSR. Nikogo nie ukarano.

14 styczeń 2009
-->
Rutynowa kontrola łowisk w Szczytnikach, Zawichoście i Piotrowicach. 1 Policjant plus 1 Strażnik SSR. Nikogo nie ukarano.

13 styczeń 2009
-->
Rutynowa kontrola łowisk w Sandomierzu. 1 Policjant plus 1 Strażnik SSR. Na łowisku "Wisełka" ukarano jedną osobę.

6 styczeń 2009
-->
Rutynowa kontrola łowisk w Sandomierzu. 1 Policjant plus 1 Strażnik SSR. Nikogo nie ukarano.