Porozumienia 2011


Porozumienia międzyokręgowe które zawarł Okręg PZW Tarnobrzeg na okres od 1 stycznia 2011 r. do 31 grudnia 2011 roku


Biała Podlaska - wszystkie wody ogólnodostępne.

Białystok - wszystkie wody ogólnodostępne. Na wodach górskich obowiązuje składka uzupełniająca do wód nizinnych. Obowiązuje wymiar ochronny pstrąga potokowego i lipienia 35 cm i limit 2 sztuki dziennie łącznie.

Kielce - wszystkie wody nizinne i górskie ogólnodostępne. Z w wyjątkiem zbiorników wodnych przy hucie Ostrowiec.

Rzeszów - wody nizinne bez łowisk specjalnych. Wędkowanie na wodach górskich może się odbywać po wniesieniu składki pełnej obowiązującej w danym okręgu. Po wniesieniu dodatkowej składki okręgowej w wys. 66 zł można wędkować na wszystkich wodach nizinnych i górskich oraz zbiornikach wydzielonych.

Przemyśl - udostępnione wszystkie wody bez łowisk komercyjnych i specjalnych. Obowiązuje wzajemnie dodatkowa składka uprawniająca do wędkowania na terenie umawiających sie okręgów w wysokości 30 zł (dot. wód górskich i nizinnych oraz zb. Lubliniec Stary zlokalizowanego na rzece Wirowa).

Siedlce - udostępnione wszystkie wody ogólnodostępne.

Piotrków Trybunalski - wody ogólnodostępne.

Częstochowa - wody nizinne i górskie.

Legnica - wszystkie wody ogólnodostępne.

Radom - wszystkie wody ogólnodostępne. Na zalewie Domaniów obowiązuje dodatkowa składka za wędkowanie na tym akwenie. Na odcinku górskim rzeki Radomka obowiązuje składka górska wg tabeli składek okręgu Radom.

Chełm - wody ogólnodostępne. Z tym, że na wodach umawiających się Okręgów prawo do wędkowania daje wniesienie dodatkowej składki uzupełniającej w wysokości 10 zł. Na zbiornikach: Wytyczno, Zahajki, Majdan Zahorodyński, Stańków Żółtańce, Parypse, Tuligłowy, Niva - należy wnieść odpowiednią składkę okręgową Okręgu Chełm.

Wałbrzych - wszystkie wody ogólnodostępne.

Sieradz - ogólnie dostępne wody nizinne.

Lublin - udostępnione wody nizinne z wyłączeniem jeziora Rogoźno i innych łowisk o statusie specjalnych. Wędkowanie na wodach górskich może odbywać się po wniesieniu pełnej składki obowiązującej w Okręgu Lublin.

Zamość - udostępnione ogólnie wszystkie wody nizinne. Nielisz 50 zł. Porozumienie nie dotyczy zbiorników wyłączonych, łowisk specjalnych oraz wód górskich. Wędkarze umawiających się stron wnoszą opłaty na łowiska specjalne i wody górskie w takiej samej kwocie jak w Okręgu wydającym zezwolenie na łowisko - tzn. zamojskim.

Tarnów - obejmuje dla wędkarzy Okręgu Tarnobrzeg, rzekę wisłę do ujścia rzeki Breń, a dla wędkarzy z Okręgu Tarnów, rzekę do mostu drogowego w Nagnajowie.